Είσοδος Χρήστη

Συνδεδεμένα Μέλη

Κανένα
PDF Εκτύπωση E-mail
Ευρετήριο Άρθρου
Volley
Ακαδημίες
Κορασίδες
Πανκορασίδες
neanides
Γυναικών
team
history
Όλες οι Σελίδες

Βόλεϋ γυναικών, Σ.Α. Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης - Τμήμα Γυναικών

Ώρες προπονήσεων:

Ημέρα Ώρα Γήπεδο
Δευτέρα 20.30 - 21.30
Elixir STUDIO
Τρίτη 21.00 - 23.00
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
Τετάρτη 21:00-  23:00 Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
Πέμπτη 21.00 - 23.00
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
Παρασκευή 21.00 - 22.30
Βότση
Σάββατο 19.00 - 21.00
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας

Πρόγραμμα Αγώνων:

Α' γύρος

ΓΑΣ Κουφαλίων - Πειραματικό: 2-3 (18-25, 23-25, 25-19, 25-10, 13-15)
Πειραματικό - Παναθλητικός Συκεών 3-1 (20-25, 25-18, 28-26, 25-19)
Καμπανιακός - Πειραματικό 3-1 (25-23, 13-25, 25-13, 25-18)
Πειραματικό - Μακεδονικός 3-0 (25-23, 26-24, 28-26)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Πειραματικό 3-0 (25-10, 25-23, 25-20)
Ακαδημίες Πρωταθλητών - Πειραματικό 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 14-25)
Πειραματικό - Ατρόμητος Τριαδίου 3-2 (25-16, 21-25, 25-18, 16-25, 15-13)
Άγιος Νικόλαος Μηχανιώνας - Πειραματικό 3-1 (25-22, 25-16, 19-25, 25-17)
Πειραματικό - Πήγασος Πολίχνης 3-1 (26-24, 25-21, 18-25, 25-17)

Β' γύρος

Πειραματικό - ΓΑΣ Κουφαλίων: 3-2 (21-25, 24-26, 25-10, 25-15, 15-8)
Παναθλητικός Συκεών - Πειραματικό: 3-1 (21-25, 25-18, 25-21, 25-21)
Πειραματικό - Καμπανιακός: 1-3 (18-25, 18-25, 25-20, 18-25)
Μακεδονικός - Πειραματικό: 2-3 (19-25, 18-25, 25-19, 25-20, 10-15)
Πειραματικό - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3 (26-28, 25-23, 22-25, 12-25)
Πειραματικό - Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-0 (25-18, 25-20, 25-20)
Ατρόμητος Τριαδίου - Πειραματικό 0-3 (22-25, 23-25, 17-25)
Πειραματικό - Άγιος Νικόλαος Μηχανιώνας 1-3 (26-24, 12-25, 23-25, 21-25)
Πήγασος Πολίχνης - Πειραματικό 0-3 (9-25, 17-25, 20-25)

Το Πειραματικό εξασφάλισε την συμμετοχή του στα play off της κατηγορίας!

 

Ημιτελικός 1ης Τοπική Κατηγορίας Ε.ΠΕ.Σ.Θ

Κεραυνός-Ωραιοκάστρου-Πειραματικό 3-0 ( 25-23.26-24,25-13)

Πειραματικό ( Μπελουμπέκωβ): Παρίση, Στοιμένου Α., Γκουντάκου, Βουτσά (C), Πετρουλάκη (λ), Κουκλάκη, Σωτηριάδου, Κουτσιανικούλη, Βλαχοδήμου, Μαυρίδου, Αρχοντάκη, Ξανθάκη

Βαθμολογία

1η Τοπική κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Κεραυνός Ωραιοκάστρου - 3 ΒΑΘΜΟΙ 18 17 1 52-11 50
2. Παναθλητικός Συκεών 18 13 5 43-23 39
3. Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 18 12 6 41-29 35
4. Πειραματικό 18 11 7 39-32 29
5. Ατρόμητος Τριαδίου 18 9 9 34-32 28
6. Καμπανιακός 18 7 11 30-40 22
7. Ακαδημίες Πρωταθλητών 18 7 11 28-37 21
8. Πήγασος Πολίχνης 18 7 11 29-39 21
9. ΓΑΣ Κουφαλίων 18 4 14 21-45 15
10. Μακεδονικός 18 3 15 20-49 10

Το ρόστερ της ομάδας:

Ονοματεπώνυμο Αρ.Φανέλας Προηγούμενες Ομάδες Ημερομηνία Γέννησης Φωτογραφία
Αρχοντάκη Βαλάντα 14
Άτταλος Αγίων Αναργύρων Αττικής, Πειραματικό 6/2/1993
Βλαχοδήμου Χαρά
12
Νέα Γενεά, ΑΡΗΣ, Αίας Ευόσμου, ΜΕΝΤ
24/8/1987

Βουτσά Όλγα
4
ΑΡΗΣ, ΑΟΔ Θερμαϊκού, Ελπίς Αμπελοκήπων
14/9/1987
Γκουντάκου Μαριάννα
3
Αετός
17/4/1992

Δολύκα Κατερίνα

ΜΕΝΤ
20/7/1993
Κουκλάκη Δήμητρα
7
Κένταυρος Χανίων, Πανχανιακός, ΜΕΝΤ
21/5/1991

Κουτσιανικούλη Μαρία

Φιλαθλητικός Λάρισας
13/8/1990

Κρυωνά Μαρία
Μέγας Αλέξανδρος, Πειραματικό, Απόλλων Καλαμαριάς, ΧΑΝΘ
22/9/1979
Ματζούνη Γιούλη

Μέγας Αλέξανδρος, Αξιούπολη,


Μαυρίδου Πελαγία 13
Ελπίδα Αμπελοκήπων
1/1/1992

Ξανθάκη Βαλέρια
15
Γ.Ε. Ιεράπετρας Λασιθίου, Α.Ο Λατώ, Πειραματικό
16/9/1992

Παπαπετρίδου Έπη
8
Πειραματικό, Μέγας Αλέξανδρος, Επίκουρος, Φιλαθλητικός, Νίκη Αιγινίου, Πειραματικό
14/1/1978

Παρίση Σαμάνθα 1



Πεπόνη Μάχη 5
Φιλαθλητικός Πρέβεζας, ΑΟ Πρέβεζας, ΜΕΝΤ 21/5/1992
Πετρουλάκη Βάνα 6
Εαρινός, ΧΑΝΘ 29/9/1993